Autoryzowany serwis pomp GRUNDFOS, EBARA, LFP

  • naprawy gwarancyjne i po-gwarancyjne
  • pierwsze uruchomienia urządzeń GRUNDFOS, EBARA, LFP, zapewniające ich prawidłową pracę
  • przeglądy okresowe
  • przezwajanie silników
  • sprzedaż oryginalnych części zamiennych

Oferta serwisowa naszej firmy to propozycja nowej koncepcji partnerstwa i stosunków handlowych obejmujących cały cykl eksploatacji: od doboru urządzeń, poprzez optymalizację działań związanych z konserwacją i eksploatacją urządzeń w całym okresie ich użytkowania, jak również wsparcie w dziedzinie rozbudowy instalacji i wymiany starych urządzeń na urządzenia nowej generacji.

Jesteśmy dumni, że możemy zaoferować klientom usługi naszych w pełni wyposażonych i przeszkolonych specjalistów, którzy dzięki posiadanej wiedzy i doświadczeniu potrafią sobie poradzić z napotykanymi problemami, a co najważniejsze są w stanie dostarczyć skuteczne rozwiązania.

Od momentu powstania naszej firmy dynamicznie się rozwijamy i podnosimy jakość swoich usług. Zajmujemy się kompleksową gwarancyjną i pogwarancyjną naprawą pomp.

Gwarantujemy krótkie terminy napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych. Na życzenie Państwa wykonujemy również naprawy w miejscu zainstalowania urządzenia. Do napraw używamy tylko oryginalnych części zamiennych.

Z każdej naprawy sporządzany jest protokół serwisowy, który stanowi dowód udzielenia 12 miesięcznej gwarancji na wykonaną naprawę.

Prowadzimy sprzedaż oryginalnych części zamiennych, również metodą wysyłkową.

Zainstalowane w naszym serwisie stanowiska diagnostyczne pozwalają nam na kontrolę i pomiar parametrów pracy pomp. Na podstawie otrzymanych danych można ocenić zużycie układów pompowych jak i potwierdzić poprawność przeprowadzonej naprawy.

Nasi technicy serwisu dokonują pierwszych uruchomień pomp elektronicznych oraz zestawów hydroforowych podnoszących ciśnienie, jak również wykonujemy osiowania zestawów pompowych typu NK niezbędnego dla uzyskania gwarancji producenta.